fbpx

Zajęcia grupowe fitness to oferta skierowana dla osób lubiących trening z innymi uczestnikami.
Zawsze prowadzony do odpowiednio dobranej muzyki i przez wykwalifikowanych instruktorów.

Uczestnicząc w grupowych zajęciach pracujesz nad poprawą wyglądu swojego ciała, poprawą zdrowia i sprawiasz sobie frajdę biorąc udział w raz z innymi uczestnikami w pełnych energii i radości zajęciach ruchowych.

Zajęcia grupowe są przeznaczone dla wszystkich ponieważ HiFitness Klub oferuje szeroką gamę różnorodnych zajęć dla różnych celów treningowych o różnym stopniu zaawansowania.

Nasz Klub oferuje:

  • dużą klimatyczną salę o powierzchni 200m2 z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Hi Fitness Klub zajął pierwsze miejsce w  międzynarodowym konkursie organizowanym
przez LesMills na najlepszą salę fitness, w której prowadzone są zajęcia LesMills.
HiFitness Klub jako jeden z niewielu w Polsce posiada licencję na zajęcia LesMills.

 

Rodzaje zajęć fitness


BODYCOMBAT®

– to energetyczny trening, podczas którego uwolnisz swój pełny potencjał. W rytm inspirującej muzyki i przy pomocy prostych i skutecznych technik ciosów i kopnięć inspirowanych sztukami walk spalisz mnóstwo kalorii, odstresujesz się i wyrzeźbisz sylwetkę o jakiej zawsze marzyłaś.

✓ cel – redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności, poprawa wytrzymałości, zwiększenie koordynacji ruchowej, osiąganie nowych rezultatów.

sredni dla średnio zaawansowanych

55 55 minut

BODYPUMP®

– to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie.
Piękna, wysportowana sylwetka to efekt treningów i wielu powtórzeń. BODYPUMP stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

✓ cel – redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa siły i kondycji, wzmocnienie kości i stawów

latwydla początkujących

55 55 minut

GRIT® – (H.I.I.T )

grit

30-minutowy Trening Interwałowy Wysokiej Intensywności. Poprzez swą wysoką intensywność i wydzielanie w tym czasie hormonu wzrostu, pomagają w osiągnięciu wymarzonej sportowej sylwetki. Dają możliwość spalenia dużej ilości kalorii poprzez efekt Afterburn spalania po treningowego. Zoptymalizowany pod kątem czasu i systematyki w taki sposób by skrócić do minimum czas potrzebny na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

✓ cel – redukcja tkanki tłuszczowej. Budowa siły, dynamiki, wytrzymałości i wydolności organizmu

 dla zaawansowanych

polgodziny 30 minut

VIRTUAL LES MILLS

– Mamy wielką przyjemność wprowadzić Cię w nowy wymiar treningu fitness. Nowoczesne formy treningowe z wizualizacją i doskonałymi efektami dźwiękowymi dadzą Ci szansę korzystania ze swych ulubionych treningów o dowolnej porze i w idealnych warunkach. Dowolny trening o dowolnym czasie dnia wykonany przez Ciebie w dowolny sposób. Bez presji bez pośpiechu, bezpiecznie i skutecznie.

✓ cel – umożliwienie korzystania z ulubionych zajęć grupowych o dowolnym czasie i dowolny sposób w profesjonalnie przygotowanej przestrzeni

latwydla początkujących

55 55 minut


BODYBALANCE®

– doskonałe połączenie jogi, tai chi i pilates. Zapewnia koncentrację, wyciszenie. Możesz ćwiczyć siłę mięśni, koordynację w rytm harmonijnej i łagodnej muzyki.

✓ cel – wzmocnisz mięśnie brzucha i pleców. Twoje ciało stanie się silniejsze i szczuplejsze. Poprawisz swoją zdolność ruchową i równowagę. Zmniejszysz poziom stresu i napięcia wewnętrznego. Poprawisz swoją postawę Zwiększysz zdolność koncentracji.

latwydla początkujących

55 55 minut


CXWORX® płaski brzuch

– Półgodzinna, sesja treningowa stworzona w oparciu o pionierskie badania naukowe, która umożliwia uzyskać silne, wytrzymałe, piękne mięśnie brzucha i utrzymać zdrowe plecy wspierające Cię każdego dnia.

✓ cel – płaski, mocny i wyrzeźbiony brzuch. budowa siły funkcjonalnej, równowagi, zwiększenie siły mięśni stabilizujących kręgosłup oraz mięśni brzucha

 dla początkujących

polgodziny 30 minut


BODYATTACK®

– Zabawa, radość i porywająca, energiczna muzyka w połączeniu z treningiem cardio i elementami wzmacniającymi nasze ciało to magia programu który wprowadzamy w Polsce jako pierwsi.

✓ cel – W prosty sposób spalisz ogromne ilości kalorii. Prostota zajęć zapewnia radość, rozluźnienie i pozytywną atmosferę. wzmocnisz i wyrzeźbisz: uda, pośladki i brzuch.  Poprawisz swe zdolności ruchowe. Zmniejszysz poziom stresu i napięcia.

latwydla początkujących

55 45 minut


BODYPUMP +

– Trwające 1hi 15minut połączenie skutecznych i prostych zajęć BODYPUMP EXPRESS™  z elementami kompleksowego i przyjemnego rozciągania BODYBALANCE EXPRESS™

✓ cel – spalanie dużych ilości kalorii, kształtowanie i ujędrnianie całego ciała, wzmacnianie mięśni, zwiększenie elastyczności ciała, szybsza i skuteczniejsza regeneracja z fazą relaksacji.

latwy dla początkujących

55 55 minut

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification